CORTINA D'AMPEZZO - HORSKÝ KEMP V DOLOMITECH

RESIDENTNÍ - VČETNĚ UBYTOVÁNÍ

TERMÍNY PLATNÉ PRO HRÁČE I BRANKÁŘE

• Ubytování společně se stravováním
    3x denně hlavní jídlo a pití, 2x denně svačina a pití.
    Minerální voda bude vždy k dispozici i během jednotlivých tréninků.
  • Adidas AC Milán tréninkový set l hráčský NEBO brankářský dle kurzu (2x triko - červenočerné + bílé, 2x černé kraťasy/kalhoty, 2x červené stulpny, 1x triko pro volný čas, 1x sportovní komplet - mikina, dlouhé kalhoty, 1x AC Milán batoh)
  • 2x denně fotbalové tréninkové lekce pod taktovkou bývalých špičkových hráčů AC Milán - Pierino Prati, Gino Maldera, Filippo Galli, Fulvio Fiorin, Stefano Eranio, Ottelo di Remigio a dalších
  • 24/7 sociální dohled nad účastníky kempu (trenéři a učitelé jsou taktéž ubytováni v hotelu, společně s účastníky
  • Ženský dohled nad účastníky
  • Transfery z hotelu do tréninkových lokací a zpět prostřednictvím soukromého mikrobusu
  • Neustálé doplňování pitného režimu
  • Chutné obědy, večeře a svačiny
  • Pojištění:
    1. Pojištění odpovědnosti s max. krytím 3 000 000€
    2. Individuální úrazové pojištění s krytím léčebných výloh do maxima 2 000€ (v případě zubů 700€)
  • Tento typ pojištění se z hlediska italského zdravotního systému týká především místních účastníků kempů, jelikož pokrývá pouze náklady spjaté s rekonvalescencí (soukromé léčení a péče). Zdravotní pojištění v Itálii totiž samo o sobě kryje veškeré náklady s hospitalizací v případě úrazu nebo onemocnění. Důrazně tedy doporučujeme sjednat Vašemu dítěti úrazové pojištění na celou délku pobytu na fotbalovém kurzu v Itálii (s ohledem na fyzickou náročnost pobytu v zahraničí)

• Cena kempu: 26 980 Kč (1085 EUR)
  • Záloha: Záloha ve výši 8800 Kč (350 EUR) splatná při rezervaci kempu
  • Brankář: Cena kempu pro brankáře je totožná

DAY FORMULA | DENNÍ

PRO CHLAPCE 6 - 17 LET | 1 TÝDEN

DENNÍ - BEZ UBYTOVÁNÍ

TERMÍNY PLATNÉ PRO HRÁČE I BRANKÁŘE

• 1x denně oběd a pití, 2x denně svačina a pití.
    Minerální voda bude vždy k dispozici i během jednotlivých tréninků.
  • 2 bloky fotbalových lekcí denně pod taktovkou bývalých špičkových hráčů AC Milán - Pierino Prati, Gino Maldera, Filippo Galli, Fulvio Fiorin, Stefano Eranio, Ottelo di Remigio a dalších
  • Neustálé doplňování pitného režimu
  • Pojištění:
    1. Pojištění odpovědnosti s max. krytím 3 000 000€

• Cena kempu: 21 250 Kč (850 EUR)
  • Záloha: Záloha ve výši 8800 Kč (350 EUR) splatná při rezervaci kempu
  • Brankář: Cena kempu pro brankáře je totožná

INFORMACE O KEMPU AC MILÁN JUNIOR KEMP

AC MILÁN JUNIOR KEMP

AC Milán Junior Camp (dále MJC) je pobytový letní fotbalový kemp/kurz AC Milán, organizovaný a vedený oficiálním partnerem fotbalového klubu AC Milán - společnosti Sporteventi. Sporteventi je jedním z nejdůležitějších partnerů AC Milán a my jsme velice poctěni, že tuto společnost můžeme nově zastupovat v České republice. Mladým českým fotbalistům se tak naskýtá jedinečná možnost zažít senzační prázdniny ve slunné Itálii, nahlédnout pod pokličku profesionálního fotbalového tréninku, najít si spoustu nových kamarádů z celého světa a především si užít spoustu zábavy.

Akademie AC Milán se řídí svým vzdělávacím programem, který je zaměřen především na vynikající výsledky v komplexním rozvoji fotbalistů v obohacujícím a inspirativním fotbalovém prostředí.

MJC znamená pro chlapce a dívky především nezapomenutelný týden letních prázdnin; prázdnin, které ačkoliv jsou primárně zaměřeny na fotbal, nabízejí mnohem více. Krátký, přesto intenzivní tréninkový kurz, není nikdy ochuzen o zábavu s ostatními účastníky. Hráči se rovněž naučí vzájemně se respektovat. Je to ten pravý čas ke stimulování pocitu zodpovědnosti a k seznámení s důležitými prvky dodržování pravidel či vzdělání. Sporteventi nabízí účastníkům velice prestižní a zkušený tréninkový personál z Itálie a Evropy, který je veden Pierino Pratim (fotbalovou legendou AC Milán 60.-70.let a ředitelem jedné z nejlepších fotbalových škol AC Milán v Miláně), Filippo Galli (bývalý hráč AC Milán), Gino Maldera (bývalý hráč AC Milán), Stefano Eranio (bývalý hráč AC Milán a skaut AC Milán). Kempy AC Milán jsou každoročně pořádány v nejznámějších a nejprestižnějších lokalitách italských hor (Cortina D'Ampezzo a Asiago Mountain Plateau) a na pobřeží Jaderského moře (Jesolo Lido a Lignano Sabbiadoro) v blízkosti Benátek.

Juniorských fotbalových kempů AC Milán se mohou zúčastnit chlapci a dívky od 7 do 17 let (rovněž i brankáři). Oficiálním užívaným jazykem během kempů je angličtina a italština. Připraveny jsou i varianty pro brankáře! Kempy AC Milán každoročně navštíví okolo 1000 účastníků (500 z Itálie a 500 z dalších zemí jako USA, Kanady, Velké Británie, Německa, Řecka, Ruska, Slovenska, ČR a mnoha dalších).

Fotogalerie z kempu AC Milán Junior Academy - Cortina

Fotbaloveskoly.cz / Sport Ticket Travel s.r.o.

Adresa : Lutová 73, Chlum u Třeboně 37806

Email : info@fotbaloveskoly.cz

Phone : +420 608 000 741

©2024 Sport Ticket Travel s.r.o. All Rights Reserved.