Please select your page
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide

AC Milán Junior Camp

AC MILÁN JUNIOR CAMP | 7 DENNÍ FOTBALOVÉ KEMPY V ITÁLII

POD TAKTOVKOU AKADEMIE AC MILÁN A SPORTEVENTI

partnership acmilan2

 

AC Milán Junior Camp (MJC) je pobytový letní fotbalový kemp/kurz AC Milán, organizovaný a vedený oficiálním partnerem fotbalového klubu AC Milán - společnosti Sporteventi. Sporteventi je jedním z nejdůležitějších partnerů AC Milán a my jsme velice poctěni, že tuto společnost můžeme nově zastupovat v České republice. Mladým českým fotbalistům se tak naskýtá jedinečná možnost zažít senzační prázdniny ve slunné Itálii, nahlédnout pod pokličku profesionálního fotbalového tréninku, najít si spoustu nových kamarádů z celého světa a především si užít spoustu zábavy. 

Akademie AC Milán se řídí svým vzdělávacím programem, který je zaměřen především na vynikající výsledky v komplexním rozvoji fotbalistů v obohacujícím a inspirativním fotbalovém prostředí.

MJC znamená pro chlapce a dívky především nezapomenutelný týden letních prázdnin; prázdnin, které ačkoliv jsou primárně zaměřeny na fotbal, nabízejí mnohem více. Krátký, přesto intenzivní tréninkový kurz, není nikdy ochuzen o zábavu s ostatními účastníky. Hráči se rovněž naučí vzájemně se respektovat. Je to ten pravý čas ke stimulování pocitu zodpovědnosti a k seznámení s důležitými prvky dodržování pravidel či vzdělání. Sporteventi nabízí účastníkům velice prestižní a zkušený tréninkový personál z Itálie a Evropy, který je veden Pierino Pratim (fotbalovou legendou AC Milán 60.-70.let a ředitelem jedné z nejlepších fotbalových škol AC Milán v Miláně), Filippo Galli (bývalý hráč AC Milán), Gino Maldera (bývalý hráč AC Milán), Stefano Eranio (bývalý hráč AC Milán a skaut AC Milán). Kempy AC Milán jsou každoročně pořádány v nejznámějších a nejprestižnějších lokalitách italských hor (Cortina D'Ampezzo a Asiago Mountain Plateau) a na pobřeží Jaderského moře (Jesolo Lido a Lignano Sabbiadoro) v blízkosti Benátek.

Juniorských fotbalových kempů AC Milán se mohou zúčastnit chlapci a dívky od 7 do 17 let (rovněž i brankáři). Oficiálním užívaným jazykem během kempů je angličtina a italština. Připraveny jsou i varianty pro brankáře! Kempy AC Milán každoročně navštíví okolo 1000 účastníků (500 z Itálie a 500 z dalších zemí jako USA, Kanady, Velké Británie, Německa, Řecka, Ruska, Slovenska, ČR a mnoha dalších).

PRO CHLAPCE A DÍVKY OD 7 DO 17 LET!

NÁPLŇ KEMPŮ
PROGRAM / TRÉNINK
TRÉNINKOVÝ SET
LOKALITY
BRANKÁŘ
  • Kompletní ubytování společně se stravováním - 3x denně hlavní jídlo a pití, 2x denně svačina a pití. Minerální voda bude vždy k dispozici i během jednotlivých tréninků. 
  • Adidas AC Milán tréninkový set l hráčský NEBO brankářský dle kurzu (2x triko - červenočerné + bílé, 2x černé kraťasy/kalhoty, 2x červené stulpny, 1x triko pro volný čas, 1x sportovní komplet - mikina, dlouhé kalhoty, 1x AC Milán batoh)
  • Pojištění:
   1. Pojištění odpovědnosti s max. krytím 3 000 000€
   2. Individuální úrazové pojištění s krytím léčebných výloh do maxima 2 000€ (v případě zubů 700€)

   Add 2.: Tento typ pojištění se z hlediska italského zdravotního systému týká především místních účastníků kempů, jelikož pokrývá pouze náklady spjaté s rekonvalescencí (soukromé léčení a péče). Zdravotní pojištění v Itálii totiž samo o sobě kryje veškeré náklady s hospitalizací v případě úrazu nebo onemocnění. Důrazně tedy doporučujeme sjednat Vašemu dítěti úrazové pojištění na celou délku pobytu na fotbalovém kurzu v Itálii (s ohledem na fyzickou náročnost pobytu v zahraničí)
  • 2x denně fotbalové tréninkové lekce pod taktovkou bývalých špičkových hráčů AC Milán - Pierino Prati, Gino Maldera, Filippo Galli, Fulvio Fiorin, Stefano Eranio, Ottelo di Remigio a dalších
  • 24/7 sociální dohled nad účastníky kempu (trenéři a učitelé jsou taktéž ubytováni v hotelu, společně s účastníky)
  • Ženský dohled nad účastníky
  • Transfery z hotelu do tréninkových lokací a zpět prostřednictvím soukromého mikrobusu
  • Neustálé doplňování pitného režimu
  • Chutné obědy, večeře a svačiny
 • Příjezd:
  Do kempu účastníci najíždějí vždy v neděli, okolo 14.00. Ihned po příjezdu jsou účastníci ubytováni, zapsáni a je jim přidělen tréninkový set Adidas. Okolo 16h odjíždí na svůj první fotbalový trénink, který má z části informativní, instruktážní a seznamovací průběh.

  Průběh typického tréninkového dne:
  Typický program MJC zahrnuje dvě fotbalové tréninkové lekce denně. Jednu dopoledne a druhou odpoledne. Každá lekce trvá 2 hodiny. Zbytek dne je věnován zábavě, relaxaci či rekreačním aktivitám (TV místnost, skupinové hry, karaoke, minigolf, plavání atp.).

  08.00: budíček
  08.30: snídaně
  09.30: dopolední trénink - hřiště (technické aspekty hry)
  11.30: sprcha a návrat na ubytování
  12.30: oběd
  13.30: volný čas na zábavu, hry či relaxaci
  15.30: odpolední trénink - hřiště nebo pláž
  18.00: sprcha a návrat na ubytování
  19.30: večeře
  20.30: večerní zábava, případně program na hřišti
  22.30: večerka
   
  Závěrečné dny kempu/odjezd:
  V pátek, večer před odjezdem, se vždy koná závěrečná "party", na které si mohou přítomní rodiče společně s dětmi prohlédnou DVD vytvořené v průběhu kempu. Rozdávají se poháry, medaile atp. V sobotu před obědem se koná utkání 11 vs. 11, po kterém jsou dětem rozdány certifikáty o absolvování kempu a speciální ocenění pro ty účastníky, kteří se po dobu trvání kempu prezentovali dobrým chováním, pořádkem, a ohleduplností k ostatním účastníkům a personálu.
 • Adidas - AC Milan Academy tréninkový set

  HRÁČSKÝ SET BRANKÁŘSKÝ SET
  • 2x triko s krátkým rukávem (černo-červená kombinace a bílá)
  • 2x černé kraťasy
  • 2x pár červených štulpen
  • 1x sportovní soupravat - mikina, dlouhé kalhoty
  • 1x červené volnočasové triko
  • 1x AC Milan Junior Camp batoh
  • 2x triko s krátkým rukávem (černo-červená kombinace a brankářský model)
  • 2x černé kraťasy (1x brankářský model)
  • 2x pár červených štulpen
  • 1x sportovní souprava - mikina, dlouhé kalhoty
  • 1x červené volnočasové triko
  • 1x AC Milan Junior Camp batoh
  HRÁČSKÝ SET SPORTOVNÍ SOUPRAVA BRANKÁŘSKÝ SET BATOH
  hracsky set sportovni souprava brankarsky Set batoh
 • Cortina D'Ampezzo

  - horský kemp, Dolomity

  Cortinu d’Ampezzo obklopují majestátní Dolomity, které přidávají krásu a jedinečnost tomuto proslulému údolí a lákají tak k nnávštěvě turisty z celého světa. Je to bezpochyby jedno z nejprestižnějších horských středisek v Itálii a Evropě. V roce 2009 byly rovněž dolomity zapsány do světového dědictví UNESCO. Za posledních 14 let byla tato lokalita fotbalové akademie AC Milán v Cortině d'Ampezzo vyprodaná a obdržela tak ocenění nejlepšího juniorského kempu AC Milán. Turnus má základnu v 4* hotelu Domina Alaska, v blízkosti městského centra.

  Asiago Mountain Plateau

  - horský kemp - Alpy

  Náhorní plošina Asiago je jedním z nejznámějších rekreačních středisek v Itálii, vzdálené pouhé dvě hodiny od Benátek. Na náhorní plošině lze provozovat pěší turistiku, cross-country a alpské lyžování,  golf, jezdectví, plachtění či jízdu na kole. Akademie AC Milán se koná v městečku Gallio, ve výšce 1000m nad mořem, v krásném horské přírodě připomínající Irsko. AC Milán akademie má základnu v 4* hotelu Gaarten a turnus je veden Pierino Pratim - legendou evropského fotbalu a Walterem De Vecchim.

  Cortina2

  Asiago2

  Lignano Sabbiadoro

  - přímořský kemp - okolí Benátek

  Lignano Sabbiadoro je jedna z nejznámějších přímorských lokalit u Jaderského moře. V blízkosti Benátek, Udine a Terstu je Lignano proslavené díky svým zlatým pískovým plážím, které daly městu jméno. Akademie AC Milán se koná v překrásném tréninkovém centru "Getur - Sport Village" a je vedena legendárním Pierinem Pratim.

  Jesolo Lido

  - přímořský kemp - okolí Benátek

  Jesolo Lido (společně s Rimini) je nejpopulárnější oblastí Jaderského moře, vzdálené pouhých 20km od Benátek (mezinárodní letiště). Jesolo Lido je skutečný ráj turistů s pobřežím dlouhým přes 15km. Naleznete zde nákupní střediska, hřiště, hotely, golfové kluby a spousty další zábavy. Díky velké prestiži této lokality se tento turnus akademie AC Milán stává stále více oblíbeným a účastní se ho děti téměř z celého světa (USA, Arabské země, Asie). Vedoucím toho turnusu je opět Pierino Prati.

  Lignano2

  Jesolo2

 • Během kempů AC Milán obdrží brankáři odlišní tréninkový Adidas set a absolvují odlišný výcvikový program, který je založen  follow a specific training program that is based on the příznačnosti a aktivní roli brankáře v týmu. 
  V ranních lekcích jsou brankáři odděleni od zbytku skupiny a trénováni samostatně. Odpoledne se již účastní tréninku se svými spoluhráči.

  V utkání utkání je brankář považován za prvního a zároveň posledního muže na hřišti. Působení na postu brankáře vyžaduje obrovskou dávku odpovědnosti a právě proto musí mít brankář silnou osobnost, která mu dovoluje čelit těm nejsložitějším situacím. Zároveň musí být schopný se vždy maximálně koncentrovat a být psychicky vyrovnaný.

  V dnešní době se od brankářů vyžadují speciální dovednosti odpovídající jejich pozici v týmu. Musí být schopni střežit svou branku a zároveň být klíčovou postavou týmové taktiky (z hlediska obrany).

  Brankářský trénink je tedy uzpůsobený tak, aby dokázal zlepšit veškeré výše zmíněné důležité dovednosti:

  • Výuka taktiky a techniky
  • Koncentrace
  • Okamžitá výbušnost/síla
  • Rychlost a zrychlení 
  • Reakce a reflexy
  • Akrobatický výcvik – balanc – obratnost – hbitost


Nabídka kempů AC Milán 2019

 

Naši partneři

Footballtickets.cz | Vstupenky na světový fotbal
Sport Ticket Travel s.r.o.
Prosíme o vyplnění níže uvedeného nezávazného objednávkového formuláře. Nezapomeňte uvést typ a termín požadovaného kempu, věk účastníka, případně lokalitu. Ozveme se Vám brzy zpět.
Děkujeme Vám.
×
×

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×